شهید رییسی احیا کننده جبهه مقاومت و مدیریت جهادی بود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

شهید رییسی احیا کننده جبهه مقاومت و مدیریت جهادی بود - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، سید مرتضی بختیاری عصر جمعه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در گلستان شهدای اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان اصفهان بخصوص شهیدان خرازی، کاظمی و زاهدی به زوایای شخصیتی شهید رییسی و همراهان این بزرگواران پرداخت و اظهار کرد: شهید رییسی در طول 33 ماه خدمت خود در جایگاه رییس جمهور هم در جایگاه داخلی و هم خارجی خدمات ارزنده ای انجام دادند.
وی افزود: شهادت اوج نوکری و اوج خدمت به مردم است و در مدتی که در آستان قدس بودم از نزدیک خادمی مردم را از حضرت آیت الله رییسی در رفتار و گفتار مشاهده کردم.

وی با بیان اینکه دلسوزی آیت الله رییسی نسبت به مردم بی نظیر و استثنایی بود، اظهار داشت: در مدتی که آیت الله رییسی در مشهد و تولیت آستان قدس حضور داشتند، با همه مردم مشهد ارتباط عاطفی و دلسوزانه داشتند.

رییس کمیته امداد با بیان اینکه آیت الله رییسی خستگی ناپذیر احیا کننده جبهه مقاومت، مدیریت جهادی و آداب و رسوم اسلامی بود، اضافه کرد: آیت الله رییسی تبلور تمام عیار یک خدمتگزار به مسلمین جهان اسلام بود.

بختیاری با تاکید بر اینکه آیت الله رییسی در خلوت و برون خود همواره با خداوند و ایمه ارتباط مستقیم داشت، افزود: ایشان در خلوت خود نیز همیشه دست به دامن حضرت امام رضا (ع) بود و ارتباط معنوی با خداوند داشت و این ارتباط زمینه ساز نوکری و خدمتگزاری ایشان به مردم بود.

وی با اینکه ایشان در خلوت خود با خداوند نیز خود را نوکر مردم می دانست و به این نوکری می بالید، گفت: یکی از تبلورهای آیات و روایت قرآن در شانیت خدمت به مردم است که در ایشان قابل مشاهده و لمس بود.

رییس کمیته امداد اظهار داشت: آیت الله رییسی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی سوز اسلام و خدمت به ولایت و مردم داشت و خداوند در همان مسیر حاج قاسم شهادت را نصیب و توفیق ایشان کرد.

وی با بیان تقوا و عدالت آیت الله رییسی گفت: رابطه عاشق و معشوقی با خداوند و امام رضا (ع) داشتند و همین مسیله شهادت را نصیب ایشان کرد و خسته را خسته کردند.

وی ادامه داد: شهید رییسی شعارهای انقلاب را به صورت گفتمانی زنده کرد و مطیع به تمام معنای مقام معظم رهبری بودند.

شهید رییسی احیا کننده جبهه مقاومت و مدیریت جهادی بود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی احیا کننده جبهه مقاومت و مدیریت جهادی بود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی احیا کننده جبهه مقاومت و مدیریت جهادی بود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.