صعود شهرداری به نیمه نهایی بسکتبال باشگاه های آسیا/ صدرنشینی گرگانی ها در گروه B

صعود شهرداری به نیمه نهایی بسکتبال باشگاه های آسیا/ صدرنشینی گرگانی ها در گروه B

تیم بسکتبال شهرداری گرگان، به عنوان صدرنشین گروه B راهی مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا شد.

به گزارش زندگی نیوز، سومین روز مسابقات جام باشگاه های بسکتبال آسیا در حالی امروز (سه شنبه – 22 خرداد 1403) پیگیری شد که تیم شهرداری گرگان، سومین بازی خود از این رقابت ها را مقابل تیم هیروشیما دراگون فلیزبا پیروزی پشت سر گذاشت.

شاگردان مصطفی در ان دیدار نیز همانند بازی دوم خود شروع خوبی نداشتند و 23 – 17 کوارتر نخست را واگذار کردند. در کوارتر دوم شهرداری گرگان به بازی برگشت 23-28 این کوارتر را برد، اما در مجموع 46 – 45 بازنده به رختکن رفت.

با آغاز نیمه دوم اما نماینده ایران به واسطه درخشش جوزف مایکل یانگ 20-29 کوارتر سوم را برد تا در مجموع 66 – 74 از حریف خود پیش بیفتد. در کوارتر چهارم نیز با درخشش جوزف یانگ و مبین شیخی، شهرداری گرگان 15-20 پیروز شد تا در مجموع 81 – 94 برنده بازی شود.

شهرداری گرگان با این برد 5 امتیازی شد تا ضمن تثبیت صدرنشینی خود در گروه B مسابقات، به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز صعود کند. شهرداری در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم دوم گروه A می رود.

جوزف مایکل یانگ پوینت گارد آمریکایی تیم شهرداری گرگان، نقش پررنگی در کسب این پیروزی داشت. او در این دیدار 34 امتیاز، 4 ریباند و 4 پاس گل را به ثبت رساند تا با تاثیرگذاری 30، بهترین بازیکن شهرداری گرگان و امتیاز آورترین بازیکن زمین شود.

پایان خبر زندگی نیوز

صعود شهرداری به نیمه نهایی بسکتبال باشگاه های آسیا/ صدرنشینی گرگانی ها در گروه B

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود شهرداری به نیمه نهایی بسکتبال باشگاه های آسیا/ صدرنشینی گرگانی ها در گروه B" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود شهرداری به نیمه نهایی بسکتبال باشگاه های آسیا/ صدرنشینی گرگانی ها در گروه B"، کلیک کنید.