طوفان گرگانی ها در فینال دوم لیگ بسکتبال/ طبیعت 100تایی شد

طوفان گرگانی ها در فینال دوم لیگ بسکتبال/ طبیعت 100تایی شد

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بازی دوم فینال سوپر لیگ ایران، طبیعت اسلامشهر را شکست داد.

به گزارش زندگی نیوز، از ساعت 16 امروز (یک شنبه – 30 اردیبهشت 1403)، دومین بازی سری فینال سوپر لیگ بسکتبال ایران برگزار شد که در پایان، تیم شهرداری گرگان برابر مهمان خود طبیعت تهران، به پیروزی دست یافت.

در این دیدار هم همانند بازی اول شاگردان مهران شاهین طبع شروع خوبی داشتند و کوارتر اول را 17-25 بردند تا با وجود برتری 25-19 شهرداری در کوارتر دوم، در مجموع با نتیجه 42 – 44 پیروز به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم اما شهرداری گرگان عملکرد بهتری داشت و کوارتر سوم را با درخشش سینا واحدی 27-21 برد تا از مهمان خود پیش بیفتد. کوارتر پایانی این دیدار هم با حساب 36-16 به سود شهرداری گرگان پایان یافت تا شاگردان هاشمی با نتیجه 105 – 82 بازی دوم فینال را پیروز شوند. 

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: 17-25 طبیعت اسلامشهر

کوارتر دوم: 25-19 شهرداری گرگان 

کوارتر سوم: 27-21 شهرداری گرگان

کوارتر چهارم: 36-16 شهرداری گرگان 

سری فینال لیگ برتر بسکتبال ایران به صورت 3 برد از 5 بازی برگزار می شود که با این برد، شهرداری گرگان سری را یک بر یک به تساوی کشید. هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد، قهرمان لیگ خواهد شد.

بازی سوم و چهارم فینال هم با میزبانی تیم طبیعت تهران در سالن بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد.

پایان خبر زندگی نیوز

طوفان گرگانی ها در فینال دوم لیگ بسکتبال/ طبیعت 100تایی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طوفان گرگانی ها در فینال دوم لیگ بسکتبال/ طبیعت 100تایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طوفان گرگانی ها در فینال دوم لیگ بسکتبال/ طبیعت 100تایی شد"، کلیک کنید.