علیرضا فغانی پاسخ اظهارات جنجالی رایزن فرهنگی را داد

علیرضا فغانی درخصوص اظهارات جنجالی امیر موسوی به آنتن گفت: من اصلا نمی دانم ایشان مسیولیتی دارند یا نه و این مسایلی که مطرح شده از فردی که می گویند ایرانی است و رایزن فرهنگی من نمی دانم ایشان در این چند ساله چه چیزی از فرهنگ ما اشاعه کرده به کشور های دیگر.

علیرضا فغانی پاسخ اظهارات جنجالی رایزن فرهنگی را داد

آفتاب نیوز :

اینکه در رسانه یک چیزی را به عنوان خودشیرینی همچین مسایلی را مطرح می کنند می تواند مورد پیگرد قانونی هم قرار بگیرد که حالا من هم انشالله روال اداری و قضایی را پیگیری می کنم و نمی دانم اصلا این مسایلی که این عزیزان مطرح می کنند ازکجا میاد و یا چه فکری پشتش هست.

فغانی در پاسخ به اینکه فدراسیون فوتبال استرالیا پشت او ایستاد، اما فدراسیون فوتبال ایران هیچ بیانیه ای درمقابل هجمه عراقی ها نداد توضیح داد: خب ما را از خودشان نمی دانند و این چند ساله که ما برای ایران داوری کردیم و این همه افتخارات داوری رقم خورد، شاید این عزیزان این ها را همه نادیده می گیرند، ولی اصلا برای من مهم نبود و شاید بعضی ها ازت دفاع کنند زیاد اصلا جنبه مثبتی نداشته باشد و جنبه منفی آن بیشتر از جنبه مثبت جلوه کند.

فغانی ادامه داد: شما همه در جریان هستید بعد از اینکه من از ایران مهاجرت کردم گفتم تا زمانی که ایران بخواهد در بحث بین المللی من به نام ایران فعالیت می کنم. سال گذشته ایران نخواست و برای من این فرصت پیش آمد که از استرالیا، جایی که شغلم داوری است، این فرصت را پیدا کنم که در سطح بین المللی به اسم استرالیا شرکت کنم، ولی هر چند پاسپورت من ایرانی است و همه جا زده داور ایرانی. باعث افتخارم هم هست که به نام استرالیا و به اسم ایرانی در جام ملت های آسیا حضور داشتم.

علیرضا فغانی پاسخ اظهارات جنجالی رایزن فرهنگی را داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علیرضا فغانی پاسخ اظهارات جنجالی رایزن فرهنگی را داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علیرضا فغانی پاسخ اظهارات جنجالی رایزن فرهنگی را داد"، کلیک کنید.