فرض بر حضور ادامه دار مورایس است/ رفتار دوگانه فدراسیون تنش زا بود

فرض بر حضور ادامه دار مورایس است/ رفتار دوگانه فدراسیون تنش زا بود

زندگی نیوز/اصفهان عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان گفت: رکن قضایی فدراسیون در این سال ها رای های عجیب و غریب داده است، بنابر مصلحت سنجی ها اتفاقاتی می افتد که در ذهن هواداران باقی می ماند، رفتار دوگانه در ذهن هواداران سپاهان است.

 پیروز میرحیدری در گفت وگویی بر خط با بیان اینکه فعلا به لحاظ منطقی بیشتر روی جام حذفی تمرکز داریم، در مورد عملکرد سپاهان با مورایس، اظهار کرد: مورایس مربی بزرگی است، برندسازی خوبی برای باشگاه سپاهان کرده و از بازیکنان جوان خوبی استفاده کرد، این زمینه ها را نمی توان نادیده گرفت؛ ممکن است نقاط ضعفی وجود داشته باشد که شاید به ساختار فوتبال ما برگردد.

او ادامه داد: در روند یک تیم پستی و بلندی وجود دارد، با وجود فشارهایی که این فصل به باشگاه سپاهان وارد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان در پاسخ به سوال این که زندگی شخصی مورایس به سپاهان لطمه زد، عنوان کرد: 3 بازیکن بازی قبلی اخراج شده و روز قبل بازی می گویند 6 بازیکن را ندارید، این موضوع به زندگی شخصی مربی مربوط می شود؟ بازی با گل گهر و شمس آذر 6 امتیاز از دست دادیم و اگر این امتیاز را داشتیم در جدول جایگاه خوبی داشتیم و اگر این اتفاقات نمی افتاد وارد یک سیکل بحران نمی شدیم.

وی همچنین تصریح کرد: البته نمی خواهم در مورد اشتباه داشتن یا نداشتن صحبت کنم، مسایل شخصی بقیه را قضاوت نمی کنم و این که مدیریت باشگاه از چه زمانی خبردار شدند را نمی دانم.

میرحیدری در مورد ادامه همکاری با مورایس گفت: مورایس یک سال دیگر قرارداد دارد، ادامه همکاری مربوط به خواست ایشان و صحبت کردن برای برآورده کردن درخواست های وی است، یک سال دیگر قرارداد دارد، مربی نامداری است و باید ببینیم می توانیم به مسیری که هدف گذاری کردیم ادامه دهیم یا خیر، مورایس قرارداد دارد و فرض بر حضور ادامه دار وی است، اگر صحبتی در هیات مدیره باشد، در مورد انجام خواسته های ایشان و طبق استراتژی باشگاه است،زود است در این مورد صحبت کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان با اشاره به اتفاقات بازی با پرسپولیس گفت: خیلی از حوادثی در این سال ها اتفاقات افتاد، به نحوه برگزاری مسابقات بود، ریشه حادثه سرباز احمدی این بود یک نفر خارج از میدان تصمیم گرفت هواداران دو تیم کنار یکدیگر بنشینند، در سال 98 و همین بازی اخیر هواداران پرسپولیس را بالای سر هواداران سپاهان قرار دادند و بدنامی برای باشگاه ها ماند؛ نمایندگان ما در جلسه هماهنگی پیش از بازی این موضوع را تذکر داده بودند اما متاسفانه توجهی نشده بود.

وی افزود: رکن قضایی فدراسیون در این سال ها رای های عجیب و غریب داده است، برای سرباز احمدی 3 امتیاز کم کردند اما در بازی برگشت همین اتفاق برای هوادار سپاهان افتاد اما امتیازی کم نشد و پرسپولیس قهرمان شد؛ بنابر مصلحت سنجی ها اتفاقاتی می افتد که در ذهن هواداران باقی می ماند، رفتار دوگانه در ذهن هواداران سپاهان است؛ رکن قضایی فدراسیون فوتبال در حوادث ابتدا به شدت هیجانی رفتار کرده اند و بعد از آن تعقل ایجاد شده است که این رویه دوگانه مشکل ساز است.

میرحیدری با اشاره به نقش رسانه در اتفاقات عنوان کرد: علیرغم وجود برخی برنامه های خوب در رسانه ملی اما متاسفانه برخی برنامه ها حتی در رسانه ملی بعضی حوادث را نشان می دهند و برخی را نشان نمی دهند و رسانه ها براساس منافع یا مصلحت برخی موارد را بازگو نمی کنند، هیچ مقررات مدونی در حوزه رسانه فوتبال نداریم.

عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان یادآور شد: در هیچ جا در کاسه ورزشگاه حین برگزاری بازی از هواداران مصاحبه نمی گیرند، فردی هست که به عنوان خبرنگار وارد ورزشگاه می شود، پشت دروازه سپاهان می نشیند و به بازیکنان سپاهان فحاشی می کند، این موضوع توهین به خبرنگاری است؛ در کنفرانس خبری بعد از بازی می خواستند اعصاب مورایس را خرد کنند در حالی که باید فنی سوال می کردند، باید نظارت بیشتری روی کار این خبرنگاران انجام شود.

وی در پایان گفت:  با رفتار جایگزین (استفاده از دودزا) توانستیم استفاده از ترقه را کم کنیم اما کمیته انضباطی این موضوع را تخلف تلقی می کند، همه باشگاه ها باید به سمت اصلاح رفتار بروند و رسانه ها نیز باید کمک کنند زیرا اصل فوتبال برای لذت بردن است و از لحاظ فنی باید به جایی برسیم که تماشاگر اصلا ننشیند؛ باید به سمت اصلاح حرکت کنیم، اگر حوادث به تناسب در رسانه دیده نشود و برخورد متناسب نباشد، مشکلاتی ایجاد می شود.

پایان خبر زندگی نیوز 

فرض بر حضور ادامه دار مورایس است/ رفتار دوگانه فدراسیون تنش زا بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرض بر حضور ادامه دار مورایس است/ رفتار دوگانه فدراسیون تنش زا بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرض بر حضور ادامه دار مورایس است/ رفتار دوگانه فدراسیون تنش زا بود"، کلیک کنید.