فروشنده های موبایل کارکرده، مالخر گوشی سرقتی از آب درآمدند

فروشنده های موبایل کارکرده، مالخر گوشی سرقتی از آب درآمدند

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو مالخر حرفه ای گوشی های سرقتی که اقدام به فروش آنها تحت عنوان موبایل کارکرده کرده بودند، خبر داد.

به گزارش زندگی نیوز، سردار علی ولیپور گودرزی دراین باره گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت در سطح خیابان های جنوب تهران با اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان پایگاه هفتم مشخص شد که سارقان پس از موبایل قاپی، گوشی های سرقتی را به دو مالخر حرفه ای در مرکز تهران فروخته اند. بدین ترتیب شناسایی مالخران و مخفیگاه آنها در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و آنان پس از انجام تحقیقات پلیسی، متوجه شدند که متهمان گوشی های سرقتی را از سارقان خریداری کرده و آن را در قالب موبایل کارکرده و دست دوم به شهروندان فروخته اند. 

وی ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی هماهنگی های لازم با مقام قضایی را انجام داده و پس از اخذ مجوز برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.آنان با اجرای دو عملیات جداگانه اما همزمان در مخفیگاه دو مالخر حاضر شده و نسبت به دستگیری این افراد اقدام کردند. همچنین مخفیگاه آنان نیز تحت بازرسی قرار گرفت که در جریان آن ده ها عدد تلفن همراه مسروقه و سیمکارت از محل کشف و ضبط شد.

رییس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه تاکنون شکات زیادی مورد شناسایی قرار گرفته اند، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد و در همین راستا نیز با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای شناسایی سایر شکات احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار دارند و پس از آن به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا خواهند شد.

پایان خبر زندگی نیوز

فروشنده های موبایل کارکرده، مالخر گوشی سرقتی از آب درآمدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروشنده های موبایل کارکرده، مالخر گوشی سرقتی از آب درآمدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروشنده های موبایل کارکرده، مالخر گوشی سرقتی از آب درآمدند"، کلیک کنید.