قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

به گزارش زندگی نیوز، حضور گلکسی زد فلیپ 6 در بنچمارک گیک بنچ نشان می دهد که گوشی تاشدنی جدید سامسونگ از تراشه ی سفارشی اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره می برد. احتمالاً نسخه ی اسنپدراگون گلکسی زد فلیپ 6 مانند سری گلکسی S24 تنها در برخی از کشورها عرضه خواهد شد.

گوشی سامسونگ مدل گلکسی زد فلیپ 6 با شماره مدل SM-F741U در گیک بنچ ظاهر شد و آزمایش ها را تحت API-های Vulcan و OpenCL انجام داد. این دستگاه 15٬084 امتیاز در تست Vulkan و 14٬325 امتیاز در تست OpenCL به دست آورد.

گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6 اندروید 14 را اجرا می کنند و احتمالاً از رابط کاربری One UI 6.1 و قابلیت های هوش مصنوعی بهره خواهند برد.

گفته می شود گوشی های تاشدنی های جدید سامسونگ با حداکثر هشت گیگابایت رم دردسترس قرار می گیرند که با توجه به اینکه برخی از گوشی های میان رده ی سامسونگ به 12 گیگابایت رم مجهز هستند، کمی عجیب است.

گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 در کنار گلکسی رینگ احتمالاً در جریان رویداد گلکسی آنپکد در ماه جولای (تیر و مرداد) رونمایی خواهند شد. قیمت گوشی سوالی است که سامسونگ در مراسم رونمایی به آن پاسخ خواهد داد.

5858

قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ"، کلیک کنید.