لیونی: از زمان عملیات طوفان الاقصی اسراییل در حال سقوط آزاد است

لیونی: از زمان عملیات طوفان الاقصی اسراییل در حال سقوط آزاد است

به گزارش زندگی نیوز از رسانه های فلسطینی، «زیپی لیونی» که از سال 2006 تا 2009 وزیر خارجه رژیم صهیونیستی بوده، افزود: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر به دلیل [تلاش برای راضی نگه داشتن] ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی و بزالل اسموتریچ وزیر دارایی اسراییل، از تصمیم گیری نهایی درباره یافتن جایگزینی برای حماس خودداری می کند و این امر باعث تاخیر در پایان یافتن جنگ می شود.

وزیر امور خارجه اسبق رژیم صهیونیستی آذر ماه گذشته نیز با انتقاد شدید علیه کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به دلیل تعیین شخصیت های تندرو در مناصب مهم و حساس، درباره سرنوشت صهیونیست ها به شدت ابراز نگرانی کرد.

به گزارش زندگی نیوز؛ وی اعلام کرده بود: دادن اختیارات کرانه باختری به سران شهرک نشین افراطی و هرج و مرج طلب به معنای الحاق عملی کرانه باختری (به سایر اراضی اشغالی فلسطین) است که باعث شعله ور کردن میدان درگیری خواهد شد.

وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی در حمله به ایتلاف راست افراطی و تندروی دینی به سرکردگی نتانیاهو افزود: در حرکت به سمت دولتی غیریهودی و غیر دموکراتیک و برای حتی اینکه این مساله را درک نکنیم، دادگاه عالی را نابود خواهند کرد و به کودکانمان یاد خواهند داد که دولت بدون برابری، مساله خوبی است.

این مقام پیشین صهیونیست همچنین تاکید کرد: زمان آن رسیده است که بفهمیم این مشکل تنها مشکل یک اقلیت مشخص نیست بلکه مشکلی برای هر یهودی و صهیونیست است.

وی همچنین گفت: این یک مشکل مشخص درخصوص منصوب کردن یک فرد و یا وضع یک قانون نیست، زمان آن رسیده است که تصویر بزرگ تر را ببینیم. کشمکش درخصوص نگاه فراگیر ما به جهان در تمامی زمینه ها است.

310310

لیونی: از زمان عملیات طوفان الاقصی اسراییل در حال سقوط آزاد است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیونی: از زمان عملیات طوفان الاقصی اسراییل در حال سقوط آزاد است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیونی: از زمان عملیات طوفان الاقصی اسراییل در حال سقوط آزاد است"، کلیک کنید.