ماجرای ویدیوی وایرال شده عروس 14 ساله چه بود؟/ واکنش فوری پلیس

ماجرای ویدیوی وایرال شده عروس 14 ساله چه بود؟/ واکنش فوری پلیس

به گزارش زندگی نیوز ،«این شما و این کوچک ترین عروس سالن زیبایی ما که فقط 14 سالشه. ببینید چقدر قشنگ شد!» این صحبت های خانم آرایشگر در ویدیویی است که در آن دختری نوجوان خودش را عروس معرفی می کند و از محاسن ازدواج در سن پایین می گوید.

فارس در خبری نوشت:این ویدیو در فضای مجازی واکنش های منفی کاربران به خصوص فعالان حوزه کودک را به دنبال داشت و کاربران با پیش کشیدن موضوع «کودک همسری» نسبت به آن واکنش نشان دادند.

اما رییس پلیس فتای تهران داوود معظمی گودرزی دیروز 13 اردیبهشت گفت که پس از بررسی موضوع و احضار مدیر سالن زیبایی به پلیس فتا، مشخص شد موضوع ازدواج این کودک یک «سناریوی تبلیغاتی» بوده که مدیر آرایشگاه «برای جذب مشتری» و «دنبال کننده در اینستاگرام» اجرا کرده و «ازدواج دختر14 ساله صحت ندارد.»

سوء استفاده از کودکان در فضای مجازی برای جلب توجه و افزایش فالویر برای درآمدزایی موضوع تازه ای نیست. مدتی قبل هم پلیس فتا پدری که برای جذب دنبال کننده در پیج شخصی اینستاگرام فرزندش را به بیان فحش های رکیک و شرب خمر تشویق کرده و فیلم هایش را در فضای مجازی منتشر کرده بود، برخورد کرد.

پلیس فتا با اعلام توضیحات بیشتری از پرونده ویدیوی تبلیغاتی آرایشگاه اعلام کرد دختر نوجوان ویدیو «فرزند یکی از مشتریان سالن زیبایی» بوده که مدیر آرایشگاه برای ساخت کلیپ «با رضایت مادرش»، صورت او را به عنوان تازه عروس آرایش کرده است اما پس از ورود پلیس فتا صفحه اینستاگرامی سالن زیبایی از دسترس خارج شد و خانم آرایشگر برای ادامه روند رسیدگی به پرونده سوءاستفاده از این کودک مطابق قانون حمایت از اطفال و نوجوانان راهی دادسرا شد.

233217

ماجرای ویدیوی وایرال شده عروس 14 ساله چه بود؟/ واکنش فوری پلیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای ویدیوی وایرال شده عروس 14 ساله چه بود؟/ واکنش فوری پلیس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای ویدیوی وایرال شده عروس 14 ساله چه بود؟/ واکنش فوری پلیس"، کلیک کنید.