مبلغ دقیق عیدی کارمندان اعلام شد/ جزییات زمان واریز

مبلغ دقیق عیدی کارمندان اعلام شد/ جزییات زمان واریز

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، در جلسه 15 بهمن هیات وزیران، حداقل عیدی یا پاداش آخر سال کارمندان و بازنشستگان دولتی با افزایش 40 درصدی نسبت به سال گذشته، مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شد.

بر اساس مصوبه هیات دولت، برای کارکنان و بازنشستگان متاهل مبلغ 700 هزار تومان اضافه می شود و به ازای هر فرزند نیز 300 هزار تومان عیدی تعلق خواهد گرفت.

به گفته بهادری جهرمی سخنگوی دولت، یک کارمند یا بازنشسته دولت که متاهل و صاحب یک فرزند باشد، مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان عیدی دریافت خواهد کرد.

مصوبه روز یکشنبه 15 بهمن ماه هیات وزیران، دو روز بعد در 17 بهمن توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد تا واریز عیدی کارمندان و بازنشستگان به مرحله اجرا برسد.

زمان احتمالی واریز عیدی کارمندان

تاکنون زمان دقیق واریز عیدی کارمندان دولت اعلام نشده است اما اگر عیدی کارمندان بخواهد طبق روال سال های قبل به حساب آنها واریز شود، در هفته پایانی بهمن یا هفته نخست اسفند باید منتظر پرداخت عیدی بود.

جمعه 13 بهمن ماه رییس سازمان برنامه و بودجه از احتمال واریز عیدی کارمندان تا پایان هفته سوم بهمن ماه خبر داد و گفت تلاش می کنیم تا آخر هفته آینده عیدی کارمندان دولت را پرداخت کنیم .

داوود منظور این صحبت را در حالی در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد که آن زمان هنوز مبلغ عیدی کارمندان مشخص نشده بود. به هر حال حدود دو هفته از صحبت هاث داوود منظور گذشته و عیدی کارمندان هنوز واریز نشده است.

به تازگی سید صولت مرتضوی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، زمان واریز عیدی بازنشستگان را هفته اول اسفندماه و پس از واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان اعلام کرده است. در خصوص عیدی کارمندان چیزی گفته نشده اما احتمال دارد عیدی کارمندان همراه با حقوق بهمن آنها و یا مانند عیدی بازنشستگان مدتی پس از پرداخت حقوق آنها به حساب ها واریز شود. احتمال سوم، واریز عیدی کارمندان در روزهایی پایانی سال همزمان با واریز حقوق اسفندماه کارکنان است.

به هر طریق کارمندان در هفته های پیش رو و تا قبل از پایان سال 1402، حداقل دو و نیم میلیون تومان عیدی دریافت می کنند و مبلغ عیدی بسته به تعداد فرزندان کارمند ممکن است حتی از چهار میلیون تومان هم بیشتر باشد.

223225

مبلغ دقیق عیدی کارمندان اعلام شد/ جزییات زمان واریز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مبلغ دقیق عیدی کارمندان اعلام شد/ جزییات زمان واریز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مبلغ دقیق عیدی کارمندان اعلام شد/ جزییات زمان واریز"، کلیک کنید.