مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می شود – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می شود - خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری امید، محسن افشارچی با حضور در میان نمازگزاران مسجد نورالزهرای منطقه پونک شهر زنجان در سخنانی پس از نماز مغرب و عشاء، افزود: مقاومت ملت ایران در برابر استکبار سابقه 200 ساله دارد و اکنون نیز مقاومت آحاد مردم موجب تنومندی نظام و انقلاب می شود.

وی اظهار کرد: برکات زیادی طی حیات انقلاب اسلامی عاید کشور شده است ولی با این وجود مشکلاتی هم وجود دارد که امیدواریم در حل آنها نیز موفق شویم.

استاندار زنجان گفت: کارهای زیادی انجام شده است و البته کارهای انجام نشده زیادی هم داریم و این مسیر تعالی ادامه دارد.

افشارچی افزود: به این باید فکر کنیم که کشورهای منطقه که داعیه پیشرفت در آنها وجود دارد، متکی به خود نیستند ولی ملت ایران داشته هایش از خودش است و در مسیر پیشرفت خود متکی و وابسته به کسی نیست.

وی تصریح کرد: عزت، استقلال و آزادی سختی هایی هم دارد و افق های روشنی پیش روی ملت قرار دارد.

افشارچی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: یکی از برکات انقلاب، فراهم کردن حضور مردم در رقم زدن سرنوشت خود است و ساختار هم به نوعی است که هر فردی می تواند در بدنه قدرت وارد شود.

استاندار زنجان به حساسیت انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس تاثیر زیادی در پیشرفت مناطق دارند بنابراین باید در انتخاب افراد توانمندتر دقت به خرج دهیم.

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می شود – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می شود – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می شود – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.