نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی

نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از رصد رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی خبرداد.

سرهنگ سعید راستی در گفت وگو با زندگی نیوز درباره فعالیت برخی از اراذل و اوباش در فضای مجازی گفت: امروزه دیگر فضای مجازی بخشی از فضای حقیقی زندگی مردم شده و کاربران تاثیرات زیادی از این فضا می پذیرند. از این رو این فضا نیز باید تحت کنترل و نظارت قرار داشته باشد تا امکان ارتکاب اقدامات مجرمانه در آن وجود نداشته باشد و امنیت مردم برقرار باشد. 

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت با اشاره به فعالیت برخی از اراذل و اوباش و اشرار در فضای مجازی گفت: ما در پلیس اطلاعات نیز، مجموعه ای برای رصد فضای مجازی داریم و همکاران من به صورت مجزا از پلیس فتا، فضای مجازی را رصد می کنند تا در صورت برخورد با هرگونه قلدرگری و اقدامات خشونت بار و مجرمانه که باعث ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان می شود؛ برخورد لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

راستی با بیان اینکه تا به حال با چندین مورد از اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش در فضای مجازی برخورد شده است، گفت: همچنین در مواردی مشاهده شده که برخی از اراذل و اوباش اقدام به فروش سلاح سرد و گرم و … در این فضا کرده اند که پلیس با آنان نیز برخورد کرده است. 

وی در پایان تاکید کرد که پلیس بر رفتار و فعالیت اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی نظارت دارد و با مواردی نظیر انتشار خشونت بار، تهدید و کری خوانی و … از سوی این افراد برخورد خواهد کرد.

پایان خبر زندگی نیوز 

نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه های اجتماعی"، کلیک کنید.