نمایشگاه تخصصی معدن صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

نمایشگاه تخصصی معدن صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، ایرج حسن پور در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات وتجهیزات وابسته که با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، عصر امروز سه شنبه در محل دایمی نمایشگاه های زاهدان افتتاح شد، گفت: دراین نمایشگاه، درکنار شرکت ها و واحدهای تولیدی برتراستان سیستان و بلوچستان، هلدینگ های برتر معدنی کشور از استان های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد و البرز در قالب 26 غرفه حضور دارند.

وی ادامه داد: متراز کل (مفید) این نمایشگاه، سه هزار متر مربع بوده که مشارکت تولیدی های داخلی 56 و خارجی 44 درصد از امروز کار خود را آغاز کرد.

حسن پور تصریح کرد: مشارکت کنندگان در زمینه های معدن و صنایع فرآوری، تجهیزات و ماشین آلات معدنی و راهسازی، نقشه برداری فعالیت دارند.

وی اضافه کرد: حضور شرکت های ماشین آلاتی، حضور غول های بزرگ معدنی و صنعتی کشور، سرمایه گذاری سنگین هلدینگ و معادن در سیستان و بلوچستان، حضور شرکت های دانش بنیان از تفاوت های این نمایشگاه با نمایشگاه گذشته در این حوزه در زاهدان است.

این مقام مسوول گفت: برگزاری جلسه توسط گروه زمین شناسی دانشگاه آزاد و برپایی کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه فتوگرامتری و کاربرد آن در صنعت معدن توسط مهندسین نقشه برداری نقش نگاران از جمله برنامه های جانبی درنظر گرفته شده در طول این نمایشگاه خواهد بود.

وی اظهار کرد: نکته بارز این نمایشگاه حضور صد در صدی تولیدی های حوزه معدن و عدم حضور فعالان بخش توزیعی و خدماتی است.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از 17 تا 20 بهمن ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان از ساعت 16 تا 22 برای حضور مردم عزیز و علاقه مندان برقرار خواهد بود.

نمایشگاه تخصصی معدن صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایشگاه تخصصی معدن صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایشگاه تخصصی معدن صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.