نکونام:می دانستیم بازی سختی داریم/ قضاوت داور بی نقص بود

به روز رسانی

نکونام:می دانستیم بازی سختی داریم قضاوت داور بی نقص بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: می دانستیم مقابل ذوب آهن بازی سختی داریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن ضمن گلایه از سازمان لیگ گفت: یک لیوان آب هم اینجا نیست،سازمان لیگ می گوید باید به نشست خبری بروید حداقل احترام بگذارید و یک لیوان آب اینجا بگذارند. در مورد بازی هم باید بگویم می دانستیم بازی سختی  داریم و اگر غفلت کنیم ذوب آهن دردسرساز خواهد شد. روی یک توپ کاملا ساده تمرکز نداشتیم و گل خوردیم و بازی برایمان سخت شد. اما زود شکل تیم را درست کردیم و به گل رسیدیم. باید بازی را با نتیجه مساوی به رختکن می رفتیم. در نیمه دوم شرایط را تغییر دادیم و موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم و خدا را شکر توانستیم سه گل بزنیم که یکی از آنها مردود شد.

وی افزود: این پیروزی را تقدیم به هواداران استقلال می کنم. از همه بازیکنانم هم تشکر می کنم که با قلب شان بازی کردند. یک نکته را هم باید بگویم و آن اشاره به قضاوت داور است. ناظمی برای تیم من سه اشتباه تاثیرگذار در گذشته داشت اما امروز بی نقصی قضاوت کرد. او بازی سختی را قضاوت کرد چرا که انتقال توپ خیلی سریع بود.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که برد پرسپولیس چقدر روی تیم وی اثر گذاشت گفت: قبل از بازی به بازیکنان گفتم که تمرکزمان روی خودمان است. بازیکنان و نفراتی که تیم رقیب دارد را کنار تیم ما بگذارید بعد قضاوت کنید. بعد از بازی بازیکنان ما نای راه رفتن نداشتند. تمرکزمان روی چهار بازی آینده است و از فردا کارمان را دوباره شروع می کنیم.

ادامه دارد…

نکونام:می دانستیم بازی سختی داریم/ قضاوت داور بی نقص بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام:می دانستیم بازی سختی داریم/ قضاوت داور بی نقص بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام:می دانستیم بازی سختی داریم/ قضاوت داور بی نقص بود"، کلیک کنید.