نگاهی به آمار های لوکوزن با آلونسو؛ بالاتر از همه

نگاهی به آمار های لوکوزن با آلونسو؛ بالاتر از همه

آفتاب نیوز :

بایرلورکوزن و ژابی آلونسو پس از موفقیت خیره کننده و قهرمانی بدون شکست در بوندسلیگا، در فوتبال اروپا بیشتر از قبل نامشان سر زبان ها افتاده است.

لورکوزن تحت هدایت سرمربی اسپانیایی اش، با 28 پیروزی و 6 تساوی، به اولین تیم تاریخ آلمان تبدیل شد که کل فصل را بدون شکست به پایان رسانده است. دستاوردی که حتی بایرن مونیخ با 11 قهرمانی متوالی بوندسلیگا تاکنون نتوانسته به آن برسد.

در پنج لیگ برتر اروپا، تنها یوونتوس (12-2011) در سری آ و آرسنال (04-2003) در لیگ برتر انگلیس قبلا به این عنوان دست یافته بودند. لورکوزن اکنون در این باشگاه انحصاری به آن ها ملحق خواهد شد که شامل اعضای دیگری مانند پرستون (89-1888)، آث میلان (92-1991)، اتلتیک (30-1929) و ریال مادرید (32-1931) نیز می شود.

آن ها همچنین پس از 51 بازی بدون شکست، تنها تیمی در فوتبال جهان هستند که این تعدد بازی بدون شکست را ثبت کرده اند. رکوردی که همچنان می تواند بهبود پیدا کند.

قهرمانی لورکوزن با این رکورد ها در شرایطی به دست آمد که آلونسو در سال 2022 روی نیمکت این تیم نشست تا تیمی که در منطقه سقوط قرار داشت را در فاصله یک سال و نیم به صدر آلمان رساند و این باشگاه را به اولین قهرمانی بوندسلیگا در تاریخ 119 ساله خود هدایت کند.

لورکوزن طی روز های آتی در فینال جام حذفی آلمان و همچنین دیدار پایانی لیگ اروپا نیز به میدان می رود و آلونسو می تواند فصل رویایی خود را با فتح سه گانه تکمیل کند.

نگاهی به آمار های لوکوزن با آلونسو؛ بالاتر از همه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاهی به آمار های لوکوزن با آلونسو؛ بالاتر از همه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاهی به آمار های لوکوزن با آلونسو؛ بالاتر از همه"، کلیک کنید.