نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، قشقایی و جوک، سهم بزرگی در فروش و کسب سود برای نیسان دارند. این خودروها، البته برای بازار جهانی هم، بازیگران مهم در کلاس کراس اور کوچک محسوب می شوند.

از سال 2021، نسل سوم نیسان قشقایی وارد خط تولید شده و نسخه ی 2025، فیس لیفت جدید خواهد بود. این کراس اور، فقط در چین و انگلیس مونتاژ می شود.

نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس

برای قشقایی جدید، سبک طراحی نیسان آریا استفاده شده است. چراغ روشنایی روز، بسیار باریک به نظر می رسد و نقش مهم در جلب توجه مخاطب دارد. همچنین طرفین جلوپنجره ، چند LED کوچک برای تزیین دیده می شوند. نور اصلی، با ابعاد کوچک در گوشه ها نصب شده است. نمای بیرونی قشقایی 2025 کاملا تحت تاثیر جلوپنجره ی بزرگ سیاه رنگ و مشبک خواهد بود.

نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس

از دید پشت هم، تفاوت های جزیی بین مدل جدید و طرح فعلی دیده می شوند که البته چندان مهم نیستند. صرفا کاسه چراغ عقب و سپر تغییر کرده اند تا حس لوکس و اسپرت خودرو تقویت شود. قشقایی 2025 خصوصا از نمای پشت و دید جانبی، کمتر از مدل قبلی وابسته به ادوات پلاستیکی ارزان قیمت است. این موارد به وضوح در رکاب ها و داخل گلگیر، مشهود هستند. چرخ های 18 و 19 و 20 اینچ هم برای قشقایی 2025، طرح اختصاصی دارند.

نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس

در کابین، نمایشگر بزرگ روی داشبورد با نمونه ی جدید، جای گزین شده تا وابستگی کمتری به کلیدهای فیزیکی داشته باشد. در مدل قبل، دو کلیدگردان و دکمه های متعدد روی مانیتور لمسی دیده می شود. طرح فرمان، کیفیت پنل رنگی دیجیتال و تزیینات چرم روی داشبورد هم برای قشقایی 2025، بهبود یافته اند.
مشابه گذشته، برای قشقایی جدید مخصوص بازار اروپا، دو پیشرانه هیبرید ساده ارایه می شود و هنوز خبری از فناوری پلاگین هیبرید یا تمام برقی نیست. در مدل پایه مجهز به پیشرانه هیبرید، موتور 1/3 لیتری توربوشارژ، 140 اسب بخار قدرت تولید می کند. ارزان ترین قشقایی با 240 نیوتن متر گشتاور و گیربکس CVT، در زمان 10 ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می رسد. میانگین مصرف سوخت این کراس اور، 6 لیتر در صد کیلومتر است.
نیسان قشقایی e-Power نیز فناوری هیبرید دارد اما همراه موتور سه سیلندر 1/5 لیتر توربوشارژ و اینترکولر، 190 اسب بخار قدرت ارایه می کند. نهایت گشتاور این مدل، 300 نیوتن متر است و در زمان 8 ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می رسد. قشقایی e-Power، میانگین مصرف سوخت 5/5 لیتر در صد کیلوتر و نهایت سرعت 170 کیلومتر برساعت دارد.
هم اکنون نیسان قشقایی برای بعضی کشورها مثل چین، موتور 2 لیتر تنفس طبیعی با 151 اسب بخار قدرت و 194 نیوتن متر گشتاور دارد. این محصول همراه گیربکس CVT، در زمان 11 ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می رسد و نهایت سرعت 190 کیلومتر برساعت فراهم می کند. قشقایی موتور 2 لیتر، میانگین مصرف سوخت 7 لیتر در صد کیلومتر دارد.
انتظار می رود آستانه قیمت 25 هزار دلار برای نیسان قشقایی غیرهیبرید مونتاژ چین حفظ شود. مدل هیبرید ساخت انگلیس هم برای شهروندان اروپایی، معادل 30 تا 35 هزار دلار هزینه خرید داشته باشد.

227227

نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیسان قشقایی2025 گزینه واردات به ایران؟/ عکس"، کلیک کنید.