هاشمی نسب: خدا استقلال را دوست داشت/ سیلوا را تا 2 هفته در اختیار نداریم

هاشمی نسب: خدا استقلال را دوست داشت/ سیلوا را تا 2 هفته در اختیار نداریم

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه در دیدار مقابل شمس آذر قزوین خطر از بیخ گوش تیمش گذشت، گفت: خدا ما را دوست داشت و در دقایقی از بازی امکان داشت امتیاز از دست بدهیم.

به گزارش زندگی نیوز، مهدی هاشمی نسب پس از برتری تیمش مقابل تیم فوتبال شمس آذر قزوین در ورزشگاه آزادی با نتیجه 3 بر 2، اظهار کرد: می دانستیم بازی سختی داریم و بازی را خوب شروع کردیم و حدود 85 دقیقه خوب بازی کردیم و 3 گل زدیم و در دقایقی از بازی تمرکز خود را از دست دادیم و خدا ما را دوست داشت و خطر از بیخ گوشمان گذشت.

وی افزود: واقعا ناراحتیم و با بازیکنان در رختکن صحبت کردیم. همه چیز در مشت ما بود و می توانست راحت از دست برود و با بی تجربگی و بی دقتی می توانستیم امتیاز از دست بدهیم اما خوشبختانه جایگاهی را که لایقش بودیم پس گرفتیم و به صدر برگشتیم. واقعا استقلال با این همه هواداران و عاشق حق ندارد اشتباه کند و حتی ثانیه ای از بازی غافل شود.

هاشمی نسبت با اشاره به اینکه تجربه خوبی بود و با بازیکنان عهد بستیم در بازی های باقی مانده دیگر مرتکب این اشتباهات نشویم، گفت: خیلی راحت زحمات 80 دقیقه ای خود را از دست می دادیم و سه گل زده بودیم و می توانستیم تفاضل گل خود را در جدول بهتر کنیم و این هم از جذابیت های فوتبال است.

وی افزود: تا دقیقه 80 به تیم خوب شمس آذر قزوین که در ضد حملات واقعا تیم خوب و خطرناکی است هیچ موقعیتی ندادیم. تیمی که در مقابل همه تیم ها قابل احترام بازی کرده بود و می دانستیم از بازی چه می خواهیم اما واقعا آن 10 دقیقه کذایی به خیر گذشت.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه به بازیکنان خود تبریک می گوییم که تلاش کردند و جنگیدند، گفت: از اینکه هوادران خوشحال به خانه برگشتند خوشحالیم و امیدوار هستیم پایان فصل با قهرمانی آن ها را خوشحال کنیم.

هاشمی نسب افزود: سهرابیان، سیلوا، یامگا و مهدی پور را از دست دادیم و واقعا به بازیکنان خود تبریک می گوییم و 24 ساعت بیشتر حق خوشحالی نداریم و برای بازی بعدی آینده آماده می شویم.

وی در خصوص تعویض ماشاریپوف در دقایقی از بازی و تغییر ریتم بازی استقلال پس از تعویض این بازیکن که منجر به عقب نشستن آبی پوشان می شود، توضیح داد: هفته گذشته دوقلوی این بازیکن دچار آسیب شد و ترس از مصدومیت وجود داشتو ماشاریپوف بازیکن بین المللی است و امسال فشار زیادی را با تیم ملی ازبکستان تجربه کرده و در دقایقی از بازی فشار مضاعف روی او وارد می شود. هفته گذشته خواسته خودش بود که تعویض شود و این هفته نیز جواد نکونام از بالا به زمین بازی مشرف بود و تصمیم گرفت این بازیکن را تعویض کند.  

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد دیدار حساس مقابل تراکتور در تبریز، عنوان کرد: جدای از مسایل فنی باید ذهن بازیکنان را آماده کنیم. استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی در این تیم بازی کرده اند. چشم میلیون ها هوادار به این تیم است و با وجود ناعدالتی ها حرف و حدیث بسیار است اما ما با همه چیز می جنگیم. داور واقعا قوی سوت زد و ما با همین داور هم بازی را باخته ایم و هیچوقت اعتراض نکرده ایم و دنبال بهانه نیستیم و امیدواریم همه چیز عادلانه باشند.

هاشمی نسب در مورد نظر سعید دقیقی مبنی بر عملکرد ضعیف کاظمی به عنوان داور وسط دیدار تیم های فوتبال استقلال و شمس آذر، بیان کرد: داور خیلی قوی سوت زد و شاید روی صحنه پنالتی سعادت می گویند پنالتی بود اما همین که حس ما می گوید عمدی در کار نبوده است خیالمان راحت است و این را چون امروز برده ایم نمی گویم. در مورد صحنه پنالتی استقلال نیز نمی دانم و ندیدم. به هر حال خوب قضاوت کرد و امیدوار هستیم عدالت برقرار باشد و تیمی که مستحق است، ببرد.

وی در مورد وضعیت سیلوا و سهرابیان نیز، اظهار کرد: دوقلوی سیلوا کش آمده و 10 روز تا 2 هفته کنار ما نیست و فکر نمی کنم به دیدار تراکتور برسد اما آرمین سهرابیان احتمالا حضور خواهد داشت.

پایان خبر زندگی نیوز

هاشمی نسب: خدا استقلال را دوست داشت/ سیلوا را تا 2 هفته در اختیار نداریم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی نسب: خدا استقلال را دوست داشت/ سیلوا را تا 2 هفته در اختیار نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی نسب: خدا استقلال را دوست داشت/ سیلوا را تا 2 هفته در اختیار نداریم"، کلیک کنید.