هدفون 12 دلاری که 40 ساعت باتری دارد

هدفون 12 دلاری که 40 ساعت باتری دارد

یکی از شرکت های هندی هدفونی را طراحی کرده که تنها 12 دلار قیمت دارد و توانایی شارژدهی تا 40 ساعت را دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، ساخت و عرضه هدفون های بی سیم چند سالی است که به یکی از اصلی ترین منابع درآمد شرکت های فعال در زمنیه فناوری تبدیل شده است. اما مشکلی که در تمام هدفون ها به ویژه هدفون های دورگردی وجود دارد مشکل باتری آن ها است؛ چرا که اگر شرکت سازنده قصد استفاده از باتری با حجم بالا را داشته باشد هدفون سنگین خواهد شد و به این ترتیب گردن فرد را اذیت خواهد کرد، از طرفی ظرفیت پایین باتری استفاده شده در این دستگاه ها نیز مشکل دیگری است که کاربران از آن اعلام نارضایتی کرده اند و به سمت استفاده از ایرپاد ها رفته اند.

اما به تازگی یکی از شرکت های گمنام هندی هدفونی را طراحی کرده است که توانایی شارژدهی برای پخش موسیقی تا 40 ساعت را دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده هدفون «فایر بند نوا» (Fire Band Nova) از یک طراحی ارگونومیک استفاده میکند تا گوش کاربر هنگام استفاده اذیت نشود و از آنجایی که در دسته بندی هدفون های توگوشی قرار می گیرد، کاربر بیس هدفون را به طور کامل احساس خواهد کرد. 

این هدفون دارای قابلیت نویز کنسلینگ بوده و صدا های محیطی را به طور کامل برای کاربر حذف خواهد کرد. علاوه بر این در این هدفون از نسخه بلوتوث 5.3 استفاده شده است و به کمک درگاه USB-C توانایی شارژدهی 100 دقیقه تنها با 10 دقیقه شارژ را دارد. گفتنی است که این هدفون از دستیار های صوتی ینز پشتیبانی می کند و تنها حدود 12 دلار قیمت گذاری شده است.

هدفون 12 دلاری که 40 ساعت باتری دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هدفون 12 دلاری که 40 ساعت باتری دارد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هدفون 12 دلاری که 40 ساعت باتری دارد"، کلیک کنید.