هییتی از مصر وارد تل آویو شد

هییتی از مصر وارد تل آویو شد

یکی از مسیولان رژیم صهیونیستی تایید کرد که هییتی از سرویس اطلاعات مصر برای انجام مذاکرات درباره تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی وارد تل آویو شد.

به گزارش زندگی نیوز، وبسایت عبری واللا امروز جمعه به نقل از یکی از مسیولان رژیم صهیونیستی گزارش کرد هییتی از سرویس اطلاعات مصر به منظور انجام مذاکرات درباره تبادل اسرا وارد فلسطین اشغالی شد.

دیگر رسانه های صهیونیستی هم ضمن اعلام ورود این هییت، گزارش کرد دیدارهای این هییت با مقامات ارشد نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی در مورد حمله زمینی ارتش این رژیم به شهر رفح واقع در جنوب غزه و نیز مذاکرات برای آزادی اسرا شروع شده است.

روزنامه «یسراییل هیوم» نیز به نقل از یکی از وزیران رژیم صهیونیستی بدون افشای نام وی نوشت: احتمال دستیالی به توافق با میانجیگری مصر و پیشنهاد لغو عملیات در رفح وجود دارد.

این روزنامه نوشت: یشنهاد مصری ها به اسراییل شامل آزادی 20 گروگان در ازای آتش بس سه هفته ای و توقف عملیات برنامه ریزی شده اسراییل در رفح است.

شبکه 12 رژیم صهیونیستی هم به نقل از یک مقام صهیونیستی گزارش کرد: اراده بزرگی در مذاکرات برای دستیابی به توافق وجود دارد و این آخرین فرصت قبل از عملیات رفح است.

پیشتر، رسانه های عبری زبان فاش کرده بودند که سرلشکر «عباس کامل، رییس اطلاعات مصر امروز در راس یک هییت امنیتی به تل آویو سفر می کند تا درباره طرح پیشنهادی مصر برای آتش بس در نوار غزه گفت وگو کند.

وبگاه خبری آمریکا «آکسیوس» هم گزارش کرد: اسراییل به هییت امنیتی مصر تصریح کرد که آماده است فرصت نهایی را برای دستیابی به توافق در مورد تبادل اسرا بدهد و در صورت عدم پیشرفت در این مذاکرات، به رفح حمله خواهد کرد.

پایان خبر زندگی نیوز

هییتی از مصر وارد تل آویو شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هییتی از مصر وارد تل آویو شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هییتی از مصر وارد تل آویو شد"، کلیک کنید.