واکنش امباپه به حضور در ریال مادرید و صحبت های مادرش

واکنش امباپه به حضور در ریال مادرید و صحبت های مادرش

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز؛ علی رغم جدایی از پاری سن ژرمن اما کیلیان امباپه همچنان باشگاه جدیدش را معرفی نکرده است. با اینکه تقریباً تمام اهالی فوتبال می دانند که او راهی ریال مادریدخواهد شد و این موضوع توسط رسانه های معتبر تایید شده، اما تا کنون هیچکدام از دو طرف این موضوع را به صورت رسمی اعلام نکرده اند.

به گزارش ورزش سه، طبق اعلام رسانه های نزدیک به ریال مادرید، انتظار می رود این باشگاه قرارداد ستاره فرانسوی را پیش از مسابقات یورو 2024 به صورت رسمی اعلام کند و امباپه به عنوان بازیکن ریال راهی این تورنمنت شود.

او همچنین در تابستان می تواند در مسابقات المپیک هم شرکت کند اما گفته شده که ریال مخالف بزرگ این مسیله است و اجازه نخواهد داد که ستاره اش در المپیک پاریس شرکت کند. موضوعی که با تلاش امانویل ماکرون، رییس جمهور فرانسه هم برای تغییر نظر فلورنتینو پرز همراه بوده اما ریال بر تصمیمش مصمم است.

امباپه در مصاحبه جدیدی درباره احتمال شرکت در المپیک گفت: «همه می دانند که من می خواهم چه کار کنم. من فکر می کنم ما باید اجازه دهیم اتفاقات خودشان رخ دهند و بعد صحبت کنیم. هر تصمیمی گرفته شود خوشحال خواهم شد. المپیک پاریس ویژه است. وقتی بیشتر درباره اینکه چه می شود بدانم، صحبت خواهم کرد. اما در حال حاضر، من هیچ ایده ای ندارم. این به من مربوط نیست. وقتی پیامی برای من ارسال شد، آن را می پذیرم.»

او در واکنش به سوالی درباره انتقال به ریال مادرید پاسخ داد: «من دارم پی اس جی را ترک می کنم. در حال حاضر فقط همین را می دانم.»

در آخر به او گفته شد «مادرت گفت همه می دانند کجا می روی.» امباپه گفت: «اگر می داند، از او بپرس، چون من نمی دانم (خنده).»

258 258

واکنش امباپه به حضور در ریال مادرید و صحبت های مادرش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش امباپه به حضور در ریال مادرید و صحبت های مادرش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش امباپه به حضور در ریال مادرید و صحبت های مادرش"، کلیک کنید.