واکنش رژیم صهیونیستی به گزارش سازمان ملل درباره جنایت جنگی این رژیم در غزه

واکنش رژیم صهیونیستی به گزارش سازمان ملل درباره جنایت جنگی این رژیم در غزه

دفتر نمایندگی رژیم صهیونیستی در ژنو اتهام جنایت جنگی کمیسیون مستقل سازمان ملل علیه این رژیم را رد کرد و مدعی شد که ارتش این رژیم مطابق با قوانین بین المللی عمل می کند!

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، رژیم صهیونیستی در واکنش به گزارش کمیسیون مستقل سازمان ملل که این رژیم را به جنایات جنگی در غزه متهم کرده است، این سازمان را به «تبعیض سیستماتیک ضداسراییلی» و تلاش برای توجیه حمله حماس در هفتم اکتبر (عملیات طوفان الاقصی) متهم کرد.

کمیسیون مستقل سازمان ملل روز چهارشنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد که «مقامات اسراییلی مسیول جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت هستند که در جریان عملیات و حملات نظامی در غزه از 7 اکتبر 2023 انجام شده است».

این کمیسیون همچنین در گزارش خود تصریح کرده که مقام های رژیم صهیونیستی، مسیول جرایمی، چون استفاده از گرسنگی به عنوان یک روش جنگی، کشتار عمدی فلسطینیان و حملات عمدی به مواضع غیرنظامیان و اسرای فلسطینی، خشونت جنسی، شکنجه و رفتار غیرانسانی و ظالمانه علیه مردم غزه، بازداشت خودسرانه و حمله به شان فلسطینیان هستند.

دفتر نمایندگی اسراییل در سازمان ملل در ژنو مدعی شد که این کمیسیون حمله هفتم اکتبر حماس را از دریچه روایت فلسطینی ها می بیند و ظاهرا اسراییل را به خاطر دفاع نکردن از مردم خود سرزنش می کند.

در بیانیه دفتر رژیم صهیوینستی در سازمان ملل ادعا شده است که ارتش اسراییل مطابق با قوانین بین المللی اقدام می کند! ادعا های رژیم صهیونیستی در حالیست که بسیاری از نهاد های حقوق بشری و جامعه بین المللی این رژیم را مرتکب جنایت علیه بشریت در غزه می دانند و آفریقای جنوبی به همراه چندین کشور دیگر پرونده ای را در این زمینه در دیوان لاهه علیه تل آویو باز کرده اند.

حملات رژیم صهیونیستی به غزه تا کنون دست کم 37 هزار کشته برجا گذاشته است که اغلب آنها را زنان و کودکان تشکیل می دهند.

واکنش رژیم صهیونیستی به گزارش سازمان ملل درباره جنایت جنگی این رژیم در غزه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رژیم صهیونیستی به گزارش سازمان ملل درباره جنایت جنگی این رژیم در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رژیم صهیونیستی به گزارش سازمان ملل درباره جنایت جنگی این رژیم در غزه"، کلیک کنید.