وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت

وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت

زندگی نیوز/ایلام امام جمعه ایلام با بیان اینکه عملیات وعده صادق سیلی محکم مظلومان و آزادیخواهان جهان، بر چهره صهیونیست کودک کش بود، گفت: وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین «الله نور کریمی تبار» در خطبه های امروز نماز جمعه ایلام، اظهار کرد: اگر بخواهیم جهش تولید تحقق پیدا کند لازم است که نگاه و رفتار متفاوتی نسبت به کار و کارگر از جمله رعایت حق، حقوق، کرامت و منزلت کارگر، کارفرما و پیمانکار داشته باشیم، اگر بخواهیم چرخه تولید رونق پیدا کند باید زمینه ای فراهم شود که هم کارگر باانگیزه کار کند و هم پیمانکار و تولیدکننده با انگیزه کار کند.

وی گفت: مسیولان توجه ویژه ای به نیروهای شرکتی داشته باشند، پیمانکاران باید رعایت حق و حقوق کارگران را داشته باشند و حقوق و مزایای آنان را به گونه ای پرداخت کنند که در حق کارگران اجحافی صورت نگیرد.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه یکی از مطالبات کشاورزان در فصل برداشت اختصاص سوخت و گازوییل است، ابراز کرد: شیوه اختصاص گازوییل به کشاورزان باید تغییر کند و راهکار جدیدی که نه سوءاستفاده کننده ها بتوانند سوخت را قاچاق کنند و نه کشاورز واقعی و کسانی که ماشین آلات کشاورزی دارند از میزان مناسب سوخت، محروم شوند، برای این موضوع اندیشیده شود.

کریمی تبار تصریح کرد: مطالبه دیگر این عزیزان این است که بهای محصول کشاورزی آن ها به موقع پرداخت شود و نکته بعدی هم بیمه محصولات کشاورزی است، شرکت های بیمه، اعلام کنند که چه نوع بیمه ای چه میزان خسارت پرداخت می کند، صرف این که محصول بیمه شود کافی نیست و آگاهی لازم به کشاورزان در این زمینه ارایه شود.

وی ادامه داد: برخی از کشاورزان محصولات خود را بیمه نکرده اند و دچار خسارت شده اند، انتظار می رود که دولت کار و کرامت در این زمینه کشاورزان را حمایت کند تا بخشی از خسارت های آنان جبران شود

نماینده ولی فقیه در استان ایلام تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان فرماندهی قدرتمند، شجاع، هوشمند و صادق الوعد در عرصه معادلات نظامی و سیاسی دنیا شناخته شده است و اکنون به برکت این عملیات، جهان را در 2 قطب ظالم و حامی مظلوم می بینیم و خدا را شکر که حمایت کنندگان از مظلوم به مراتب بیشتر از حامیان رژیم اشغالگر قدس هستند.

کریمی تبار تاکید کرد: امروز در دانشگاه های آمریکا و اروپا دانشجویان و اساتید دانشگاه به طرف داری از مردم مظلوم غزه فریاد می زنند، پرچم فلسطین را به اهتزاز درمی آورند و مورد ضرب وشتم پلیس قرار می گیرند اما دست از حمایت برنمی دارند، پیام این حضور دانشگاهیان در حمایت از مظلومان، این است که نظام استکباری از درون در حال متلاشی شدن است.

وی ادامه داد: امروز فناوری جمهوری اسلامی در دنیا، در عرصه اقتصاد و در عرصه نظامی تاثیرگذار است، دشمن خیال می کرد با تحریم می تواند جمهوری اسلامی را از مسیر خدایی که دارد، منصرف کند و دست ذلت را به سمت استکبار جهانی دراز کند، اما اکنون فهمیده اند که با چه ادبیات مودبانه ای با جمهوری اسلامی گفت و گو و مذاکره داشته باشند و خدا را بر این عزت و اقتدار سپاسگزاریم.

پایان خبر زندگی نیوز 

وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده صادق قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت"، کلیک کنید.