وعده های انتخاباتی فراتر از قانون نباشند

وعده های انتخاباتی فراتر از قانون نباشند

زندگی نیوز/گیلان امام جمعه رشت از مردم خواست با توجه به ظرفیت های کشور به برنامه های کاندیداها توجه کنند و گفت: کاندیداها نباید وعده های فراتر از قانون بدهند.

آیت الله رسول فلاحتی امروز (18 خرداد ماه) در خطبه های نماز جمعه رشت با اشاره به در پیش بودن انتخابات مهم ریاست جمهوری، اظهار کرد: کاندیداهایی که تایید شورای نگهبان را می گیرند، باید نسبت به رعایت اخلاق در تبلیغات کوشا باشند.

وی با بیان اینکه برخی کاندیداها از تخریب دیگران استفاده می کنند، افزود: کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باید برای اعتلای کشور و نظام برنامه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به برخی بداخلاقی ها در زمان تبلیغات کاندیداها در انتخابات های گذشته، بیان کرد: در این بخش شاهد آسیب های فرهنگی هستیم و امیدواریم کاندیداها در زمین دشمن بازی نکنند و با رواج بی اخلاقی به کشور ضربه نزنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه آیت الله رییسی، رییس جمهور تراز نظام و کشور و ملت بود، گفت: پس از شهادت آیت الله رییسی، مردم بیشتر با اقدامات ایشان در دولت سیزدهم آشنا شدند و مطالبات مردم از رییس جمهور بعدی افزایش یافته است و انتظار خدمتگزاری دارند.

وی این کشور و نظام را دارای انسان های جهادی و خدوم و متعهد و ولایتمدار دانست و اظهار کرد: آیت الله رییسی از ظرفیت های کشور برای رشد و توسعه و اعتلای ایران اسلامی بهره گرفت و کارهای بزرگی انجام داد.

او به بیداری کشورهای دنیا علیه جنایت های رژیم صهیونیستی و حمایت های آمریکا از این کودک کش ها اشاره و بیان کرد: امروز جوانان اروپایی و آمریکایی در جبهه حق قرار گرفته اند و استکبار جهانی و صهیونیست ها را جبهه باطل می دانند که باید بروند.

وی همچنین به برخی بی اخلاقی ها درباره اقوام ایرانی اشاره و اظهار کرد: گویش، لهجه، زبان و لباس اقوام کشور نباید مورد توهین قرار گیرد، زیرا مردم ایران، محترم و اصیل و مایه افتخارند.

وی با بیان اینکه گیلانی ها دوستدار زبان و گویش و لهجه گیلکی هستند و به فرهنگ و تاریخ خود افتخار می کنند، تاکید کرد: توهین و تمسخر نسبت به اقوام خلاف عقل و منطق و دور از ادب و احترام است.

پایان خبر زندگی نیوز

وعده های انتخاباتی فراتر از قانون نباشند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده های انتخاباتی فراتر از قانون نباشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده های انتخاباتی فراتر از قانون نباشند"، کلیک کنید.