پایز ستاره های تیم ملی را سورپرایز کرد

پایز ستاره های تیم ملی را سورپرایز کرد

تمرین تیم ملی والیبال ایران امروز با یک اتفاق جالب و ویژه از سمت موریس موتا پایز همراه بود و برنامه تمرین تیم تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، مرحله مقدماتی لیگ ملت های سال 2024 در گروه مردان از یکم خرداد تا سوم تیرماه سال جاری پیگیری می شود و تیم ملی والیبال ایران برای حضور پرقدرت در این رقابت ها آماده می شود.

ملی پوشان تمرینات خود را از 18 فروردین ماه آغاز کردند و از روز دهم اردیبهشت ماه این تمرینات با لیست 18 نفره پایز، فاز جدی تری به خود گرفت. در ادامه این تمرینات، امروز یک اتفاق جالب توجه رخ داد. دز این تمرین موریس موتا پایز ملی پوشان را سورپرایز کرد. سرمربی تیم ملی برخلاف روال همیشه که تمرینات بدنسازی در نوبت صبح انجام می شد، دستور داد که بازیکنان در تمرین عصر به جای تمرینات توپی، مشغول حرکات بدنسازی شوند.

پایز که این روز ها با وسواس بیشتری تمرینات تیم ملی را دنبال می کند، به خاطر اختلاف ساعت بین ایران و برزیل دست به تغییر برنامه تمرینی زد تا بازیکنان تیم ملی به این شکل تا حدودی با تغییرات زمانی وفق پیدا کنند.

علی رمضانی، محمدطاهر وادی، مهدی رضایی، امیرحسین صداقت، محمدرضا حضرت پور، آرمان صالحی، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، شهروز همایونفرمنش، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، علی شفیعی، مهدی جلوه، محمد ولی زاده، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، مرتضی شریفی، امیررضا سرلک بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

همچنین امین اسماعیل نژاد از روز شنبه 15 اردیبهشت ماه به جمع اردونشینان افزوده خواهد شد تا در کنار ملی پوشان تمرینات خود را آغاز کند.

دیگر لژیونر های تیم ملی والیبال ایران هم به محض ورود به ایران و با تشخیص کادر فنی به اردو اضافه خواهند شد.

وحید مرادی به عنوان سرپرست گروه و مدیر تیم، امیر خوش خبر (سرپرست اردو)، موریس موتا پایز (سرمربی)، پیمان اکبری (دستیار اول)، لیوناردو افونسو، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و نوید مشجری (مربیان)، مارسلو زنگراند (بدنساز)، محمدامین شاکری (آنالیزور)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره به عنوان ماساژور اعضای معرفی شده کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های لیگ ملت ها هستند.

پایز ستاره های تیم ملی را سورپرایز کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز ستاره های تیم ملی را سورپرایز کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز ستاره های تیم ملی را سورپرایز کرد"، کلیک کنید.