پروین به اوسمار: با همین فرمان جلو بروید پرسپولیس قهرمان است

برگزاری تمرین پرسپولیس با درویش، پروین، استیلی و خوردبین

پروین به اوسمار: با همین فرمان جلو بروید پرسپولیس قهرمان است

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (یک شنبه) خود را با حضور جمعی از بزرگان باشگاه برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شیرهای فوتبال ایران تمرین امروز را در حالی انجام دادند که بزرگانی چون علی پروین و محمود خوردبین که یاران قدیمی در پرسپولیس هستند و حمید استیلی در کنار رضا درویش، حسین بادامکی و مصطفی لشگری در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کرده بودند.

نامداران پرسپولیس در جریان این حضور، خوش و بش گرمی با کادر فنی و بازیکنان داشتند و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های آنها که منجر به صدرنشینی و کامبک جمعه شب شد، توصیه می کردند که نهایت تمرکز خود را برای دو بازی پیش رو قرار بدهند که مسابقات سختی خواهد بود. در جریان این حضور طبعا بیشترین صحبت درباره شب عجیبی بود که سرخپوشان روز جمعه رقم زدند.

حضور درویش، پروین، استیلی و خوردبین در تمرین امروز پرسپولیس

در تمریت امروز، بازیکنان مجددا به دو گروه تقسیم شدند. بازیکنان ترکیب اصلی بعد از کشش و نرمش در سالن، در زمین تنها به دویدن پرداختند تا به نوعی جلسه دوم ریکاوری را داشته باشند و سایر نفرات برنامه های کامل تری را دنبال کردند. سعید صادقی هم غایب است ولی گولسیانی زیر نظر کادر پزشکی کار کرد.

علی پروین در جریان این حضور گفتگویی هم با اوسمار لوس ویرا داشت. وی ضمن تمجید از عملکرد و شجاعت سرمربی برزیلی تیم، بازیکنان و بازی رو به جلو و تهاجمی پرسپولیس، عنوان کرد: پرسپولیس خیلی خوب پیش آمده است و اگر با همین فرمان، دو بازی بعدی را با همین تعصب و جنگندگی پشت سر گذاشته شود، ان شاءالله که قهرمانی نصیب تیم می شود.

وی با اشاره به این که بازیکنان، بزرگی خود را به همه نشان دادند، ادامه داد: همه ما به این تیم و بچه ها افتخار می کنیم. حالا ابتکار عمل دست پرسپولیس است و همه چیز دست خود ما خواهد بود. باید با تمرکز بالا برای پیروزی در دو بازی بعدی حاضر شد تا غافلگیری پیش نیاید.

پروین به اوسمار: با همین فرمان جلو بروید پرسپولیس قهرمان است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروین به اوسمار: با همین فرمان جلو بروید پرسپولیس قهرمان است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروین به اوسمار: با همین فرمان جلو بروید پرسپولیس قهرمان است"، کلیک کنید.