پلیس به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست/ طرح نور هوشمند می شود

پلیس به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست/ طرح نور هوشمند می شود

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کشور در چهارمین اطلاعیه خود پیرامون طرح برخورد با کشف حجاب در معابر و اماکن عمومی که از 25 فروردین ماه آغاز شده است،« از حمایت های خالصانه مردمِ نجیب ایران زمین و دیدگاه های قاطعِ اخیر رییس جمهور و رییس دستگاه قضا» در اجرای این طرح قدردانی و تشکر کرد.

به گزارش زندگی نیوز، در متن اطلاعیه شماره چهار فرماندهی انتظامی کشور در خصوص طرح برخورد با کشف حجاب که به طرح نور شناخته می شود، آمده است: «در زمان و زمانه ای که جریان های رسانه ای بَدخواهِ ملتِ ایران به دنبال اختلاف افکنی و  دوقطبی سازی جامعه با اجرای طرحِ نور بودند؛ مردمِ عزیز و نخبگانِ فهیم با اِدراکی قابلِ ستایش در کنارِ پلیس قرار گرفتند تا شان، حریم، حرمت و کرامتِ بانوی ایرانی حفظ شود. برای آنکه افکارعمومی و مراکز تصمیم گیر،  شناختِ بیشتری از  دلایلِ فراجا در اهمیت اجرای طرح نور داشته باشند، طی روزهای آینده چند پرونده مهم از باندهای تبهکارِ سازمان یافته که در سطح بین المللی و داخل کشور اقدامات مجرمانه در زمینه فساد و فحشا، تجارتِ جنسی، پورنوگرافی و… داشته اند منتشر خواهد شد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: « در پیوند با موضوعِ پیش گفته؛ گزارش های میدانی و اخذ نظراتِ مردمی در کنارِ حمایت های روسای محترمِ جمهور و قوه قضاییه ، صداسیما و برخی نمایندگان مجلس و ایمه جمعه و جماعات و سایرِ نهادهای مسیول نشان دهندهِ شناختِ مطلوب از نبض سنجی اجتماعی فراجا در اجرای “طرح نور” است. همچنین بررسی ها و مشاهداتِ عینی روزانه در  شهرها نشان دهنده حرکتِ مطلوب جامعه به سمت حفظِ حریم و حرمت زنان و بانوانِ سرزمین مان است.»

پلیس همچنین با تاکید بر اینکه «پلیس در هیچ حالتی به دنبال پرونده سازی برای موضوعاتِ هنجاری و ارزشی نیست و به شهروندانِ عزیز این نوید را می دهیم  که در نهایت طرح نور به سمتِ هوشمندسازی  پیش خواهد رفت»، آمده است: « این مهم زمانی بهتر و عملیاتی تر خواهد شد که نهادهای متولی کار که وظیفه مستقیم در اقدامات فرهنگی و ایجابی در حوزه عفاف و حجاب دارند ، عملکرد قابل قبول و درخور توجهی داشته باشند.»

در پایان اطلاعیه پلیس نیز آمده است: « قدردانِ کارکنانِ سخت کوش و پُرتلاشی هستیم که چنین خالصانه و مُشفقانه به ارتقای ارزش های اجتماعی یاری می رسانند و انتظار داریم تا با همّتِ مسیولینِ محترم و انجام به موقع وظایف دستگاه های مسیول  روند هوشمندسازی نیز، پُرشتاب تر به سرانجامِ مطلوب و مورد رضایتِ مردم برسد.»

پایان خبر زندگی نیوز

پلیس به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست/ طرح نور هوشمند می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست/ طرح نور هوشمند می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست/ طرح نور هوشمند می شود"، کلیک کنید.