پوررستم: بازنشستگان دانشگاه افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستند 

پوررستم: بازنشستگان دانشگاه افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستند 

مراسم تقدیر و تجلیل از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد تهران مرکزی برگزار شد. 

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز،  مراسم تقدیر و تجلیل از یکصد نفر از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکتر داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر توحید پوررستم رییس دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی، ایمان عطارزاده معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، و جمعی از معاونین و مدیران کل در مجتمع دانشگاهی نیایش واحد تهران مرکزی برگزار شد. 

 توحید پوررستم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در این مراسم در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره کارکنان عزیزی که دعوت حق را لبیک گفتند، اظهار داشت: بازنشسستگی به معنای پایان یافتن نیست بلکه وارد شدن به مرحله جدیدی از زندگی است. 

 وی با بیان اینکه راه علم و دانش هرگز به پایان نمی رسد، افزود: من معتقدم افرادی که در محیط دانشگاهی و عرصه های علمی فعالیت می کنند هرگز بازنشسته نخواهند شد. 

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بازنشستگی به معنای قطع رابطه با دانشگاه نیست، خطاب به بازنشستگان حاضر در مراسم گفت: دانشگاه خانه شماست و هیچگاه ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد چرا که شما عزیزان افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستید. 

در پایان مراسم با اعطا لوح تقدیر و هدایا از یکصد نفر از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تجلیل شد. 

پوررستم: بازنشستگان دانشگاه افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستند 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوررستم: بازنشستگان دانشگاه افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستند " هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوررستم: بازنشستگان دانشگاه افتخار دانشگاه آزاد اسلامی هستند "، کلیک کنید.