پیام رییس صداوسیما برای سالگرد تاسیس 2 شبکه

پیام رییس صداوسیما برای سالگرد تاسیس 2 شبکه

آفتاب نیوز :

به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، متن پیام پیمان جبلی، رییس سازمان صداوسیما به مناسبت سالگرد رادیو سلامت بدین شرح است:

«سلامت و بهداشت و درمان از جمله مسایل مهم است که همواره مساله ای اساسی برای مردم بوده است. خوشبختانه رسانه ملی یکی از منابع قابل اتکا و مورد وثوق مردم در حوزه اخبار سلامت و بهداشت بوده و مطالبه گرانه و دغدغه مند پیگیر کاستی ها و تقدیر کننده از اقدامات انجام به شمار می آمده است. فی الواقع رسانه ملی با استناد به اسناد بالادستی همواره کوشیده تا در حوزه نظام سلامت و بهداشت، رسانه ای فعال و کوشا باشد که در این میان نقش رادیو سلامت به شدت چشمگیر و پویاست. این شبکه رادیویی در طول 21 سال فعالیت مستمر و موثر خویش همواره یار و همراه مخاطبان وفادار این رسانه گرم بوده است و مخاطبانش مجدانه، آنچه را که در جستجویش بودند از طریق آن یافته اند. این رادیو در بزنگاه های حساسی مانند کرونا به نحو شایسته ای به میدان جهاد رسانه ای پا گذاشت و موج آرامش بخشی در بحران ها ساخته است. جا دارد از مرحومه دکتر صدیقه اعتماد سعید که طی سالیان مدیریت بر این شبکه رادیویی، مجاهدانه خدمت کرد یادی کنیم و توفیق یکایک همکاران و طول عمر با عزت آنان را از خداوند عزیز مسیلت نمایم. امیدوارم شبکه رادیویی سلامت همچنان مستحکم و با صلابت در مسیر تعالی نظام سلامت ایران اسلامی عزیزمان گام بردارد.»

رییس صداوسیما همچنین به مناسبت چهلمین سال تاسیس رادیو قرآن نیز پیامی منتشر کرده است که متن پیام بدین شرح است: 

«اقرا باسم ربک الذی خلق…» چه تقارن عجیبی است که ایام مبعث با ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد تاسیس رادیو قرآن، همزمان شده است.

هزار و چهارصد و پنجاه و هشت سال پیش در چنین ایامی بود که معجزه بی نظیر خلقت، «قرآن کریم» بر پیامبر ختمی مرتبت نازل شد. خداوند از آخرین پیامبرش خواست تا بخواند و جهانیان را به خواندن قرآن و ذکرش هدایت کند. چه همزمانی مبارک و زیبایی است، تولد اسلام عزیز و نزول قرآن مبارک با چهلمین سالگرد تاسیس رادیوی محبوب قرآن که خود همین عدد چهل را حکمت ها و اسراری است و مگر نه این است که پیامبر عظیم الشان مان در همین سن به رسالت مبعوث شد. رادیوی شنیدنی و آسمانی قرآن همواره منشا خیر فراوان بوده و باید به حال آنان که توفیق حضور و فعالیت در این رادیوی مقدسی دارند، غبطه خورد. بی شک فعالیت در چنین رادیویی جز با الطاف خاصه الهی امکان پذیر نیست که منبع و منتشرکننده کلمات وحی است و هم همکاران و هم شنوندگان آن حال و احوالی خاص دارند.

امیدوارم رادیو قرآن به پشتوانه لایزال کلام الله همواره درخشان و متعالی باشد و بتواند بیش از پیش در جذب مخاطبان حقیقت جو و حقیقت طلب موفق عمل کند. توفیق روزافزون تمام همکاران را در رادیو قرآن، در مسیر رونق و ترویج فرهنگ و معارف الهی مسیلت می کنم.»

پیام رییس صداوسیما برای سالگرد تاسیس 2 شبکه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام رییس صداوسیما برای سالگرد تاسیس 2 شبکه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام رییس صداوسیما برای سالگرد تاسیس 2 شبکه"، کلیک کنید.