کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس

به گزارش زندگی نیوز و به نقل از زندگی نیوز، این گجت جالب از روش های سنتی مانند پنکه ها و لباس های حجیم فاصله گرفته و راه حلی راحت تر را برای مدیریت دمای بدن در محیط های مختلف ارایه می دهد. کافی است دستگاه را در بخشی از بدن که نیازمند گرمایش یا سرمایش است، بگذارید تا خیلی سریع، دمای موردنیاز تامین شود.

رییون پاکت 5 صرفا یک پنکه نیست؛ بلکه ماژول ترمو-الکتریکی با مجموعه ای از حسگرهاست که محیط کوچکی را در اطراف هسته مرکزی بدن شما شکل می دهد. این حسگرها دمای بدن، رطوبت و حتی حرکت های فرد را کنترل می کنند تا نیازهای اشخاص را برای راحتی تعیین کنند.

کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس

این دستگاه پنج سطح خنک کننده برای روزهای گرم و چهار سطح گرمایش برای هوای خنک تر ارایه می دهد. برای بهینه سازی عملکرد آن، می توان آن را با رییون پاکت تگ همسان سازی کرد، حسگر کوچکی که دما و رطوبت محیط را تشخیص می دهد و داده ها را به واحد قرارگرفته در قسمت گردن ارسال می کند. این دستگاه به رییون پاکت 5 اجازه می دهد تا قبل از اینکه گرما یا سرما را احساس کنید، شرایط راحتی شما را به طور فعال تنظیم کند.

کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس

برای کسانی که کنترل دستی را ترجیح می دهند، برنامه اختصاصی اندروید یا آی اواس این امکان را می دهد که سطح سرمایش و گرمایش را از طریق بلوتوث تنظیم کنند. عمر باتری رییون پاکت 17 ساعت با یک بار شارژ است که برای استفاده طولانی مدت ایدیال محسوب می شود.

سیستم کنترل آب وهوای پوشیدنی سونی از سال 2019 در ژاپن در دسترس بوده و نسخه های بعدی آن در بازارهای آسیایی موفق عمل کردند و اکنون شاهد عرضه جهانی این محصول هستیم که بریتانیا اولین بازار خارج از آسیای آن است.

5454

کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کولر همراه، تازه ترین اختراع «سونی» / عکس"، کلیک کنید.