گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان سمنان در شهمیرزاد

گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان سمنان در شهمیرزاد

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز استان سمنان، گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان به همت اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش سمنان با حضور سیدجمال وزیری مدیرکل آموزش و پرورش استان، اعضای شورای هماهنگی موسسان و مدیران استان، جمعی از مدیران و موسسان برتر و فرهیخته شهرستان ها و مناطق و معلمان برتر مدارس غیر دولتی استان با همکاری شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز، در محل مجتمع رفاهی شهمیرزاد، برگزار و از معلمان منتخب مدارس غیر دولتی در سال تحصیلی 1403-1402 و هم چنین موسسان برتر مراکز استان، تجلیل شد.

مدیرکل آموزش و پرورش سمنان با تاکید بر این که معلمان سرمایه های اجتماعی نظام آموزش و پرورش کشور هستند، اظهار داشت: توجه به توانمندسازی مطلوب معلمان، متضمن پویایی و شکوفایی نسل آینده خواهد بود.

وی در ادامه افزود: توانمندسازی معلمان مدارس غیر دولتی در حوزه نیروی انسانی در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته و در استان با محوریت مفاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه فرهنگیان، معاونت های مرتبط با حوزه فعالیت و نقش آفرینی و مشارکت حوزه های علمیه و موسسات آموزشی در تامین مدرس و برگزاری دوره های آموزشی، اجرایی خواهد شد.

وزیری تصریح کرد: در محور موضوعی توسعه کیفی مدارس غیر دولتی در حوزه های آموزشی، مرجعیت کلاس، معلم و کتاب درسی هستیم که طبق مطالعه ای که در برخی از کشورها انجام شده، روند توسعه کمّی مدارس غیر دولتی در ایران خیلی مطلوب پیش بینی نشده و نیاز است تا مکان هایی را توسعه دهیم که متناسب با اهداف تعلیم و تربیت باشد.

گفتنی است، در پایان این آیین از طیبه کاتبی معلم دبستان امیرالمومنین و مهدیه سلطانیان معلم دبستان فرزانه شهرستان گرمسار، منیره امیدیان معلم دبیرستان بوستان و فاطمه امیدیان معلم دبستان دختران نامدار شهرستان سمنان، مریم ابراهیمیان معلم دبستان نخبگان فردا و شایسته عالیشاهی معلم دبستان تزکیه شهرستان دامغان، مهیاسادات آقایان معلم دبیرستان عترت، محبوبه کریمی معلم دبستان طلوع زندگی نیوز و حمیده مقتدر معلم دبستان سجاد شهرستان شاهرود به عنوان معلمان منتخب و نمونه مدارس غیر دولتی استان سمنان در سال تحصیلی 1403-1402 تجلیل شد.

46

گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان سمنان در شهمیرزاد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان سمنان در شهمیرزاد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گردهم آیی مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان سمنان در شهمیرزاد"، کلیک کنید.