یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد

زندگی نیوز/تهران به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با سخنرانی سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد.

در این مراسم سادات مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری تهران، فرمانداران، امام جمعه های شهرستان های شرق استان تهران و جمع زیادی از شهروندان و خانواده معظم شهدا حضور داشتند.

یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد

سردار «دلاور القاصی زندگی نیوز» در در این یادواره گفت: شهدای فراجا که برای امنیت کشور، مال و جان شیرین خود را تقدیم انقلاب و آرمان های امام راحل کردند.

القاصی زندگی نیوز در ادامه بیان داشت: در یک سال گذشته بیش از صد برنامه فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت برگزار شده است.

این مقام انتظامی در پایان سخنان خود بیان کرد: در این یادواره از تمامی مسیولان شهرستان های شرق استان تهران که در همکاری این یادواره کمک کردند، تشکر و قدردانی می کنم.

امام جمعه شهرستان پیشوا نیز در این مراسم گفت: شهدا زنده اند و روزی خود را نزد خدای متعال می خورند.

یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد

حجت الاسلام میرامینی بیان کرد: شهدا زنده اند و ما امروز مهمان 125 شهید نیروی انتظامی و همچنین مهمان خاک شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) هستیم.

سردار «محمد اشرفی» جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا نیز با بیان اینکه ایران قدرتی جهانی است، بیان کرد: ایران در جغرافیای خود از مظلومین جهان دفاع می کند، در جغرافیای خود از آرمان های کشور صیانت می کند.

وی ادامه داد: وقتی یکی از دلیرمردان این مرز و بوم در دفاع از آرمان های انقلاب شهید شود و پیکر شهید به خانواده اش برگردد، همه به استقبال می آیند و این مولفه در هیچ کشوری نیست.

یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد

سردار شرفی تصریح کرد: شهدا حق شفاعت دارند، فشار قبر ندارند و آنگونه که در سوره صف آیه 111 اشاره شده، شهیدان جان و مال خود را در راه خدا دادند و وقتی شهید در این مرحله قرار می گیرد همان لحظه گناهانش بخشیده و آمرزیده شده و فشار قبر از بین رفته و حق شفاعت شامل حالشان می شود.

این مسیول نظامی با اشاره ضرورت مشارکت مردم در امور مختلف کشور گفت: باید شرایطی مهیا شود تا میزان مشارکت مردم در امور سیاسی بالا برود و مردم در کنار هم با وحدت و همدلی روبروی مهاجمین صف آرایی کنند.

وی گفت: این کشور از اقتدار نظامی بالا برخوردار است و هیچ کشور حق تعرض به آب و خاک آن را ندارد.

پایان خبر زندگی نیوز

یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یادواره 125 شهید فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد"، کلیک کنید.