144 میلیارد تومان پروژه در حسین آباد بهره برداری می شود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

144 میلیارد تومان پروژه در حسین آباد بهره برداری می شود - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، اسماعیل زارعی کوشا ظهر پنج شنبه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و یکصد و چهل و چهارمین سفر استاندار و کاروان خدمت در شهر حسین آباد از توابع شهرستان سنندج، با تسلیت شهادت شهدای خدمت، اظهار کرد: امروز مسوولان با حضور در این منطقه سعی در بررسی مطالبات و دغدغه های مردم دارند و برای رفع مشکلات نیز در حد توان و براساس قوانین تلاش می شود.

وی با بیان اینکه در هفته دولت و دهه فجر امسال 144 میلیارد تومان پروژه در شهر حسین آباد انجام می شود، افزود: در دو سال قبل نیز 13 میلیارد تومان به شهرداری این شهر کمک شده است.

استاندار کردستان تصریح کرد: یکی از برنامه های این دولت توجه به نقاط حادثه خیز استان بویژه واریانت حسین آباد – دهگلان است که با اهتمام راهداری در هفته دولت امسال افتتاح می شود.

زارعی کوشا بهره برداری از مدرسه 9 کلاسه در 2 روستا و طرح های محرومیت زدایی را از دیگر طرح های دولت در بخش حسین آباد سنندج ذکر کرد.

وی با بیان اینکه پروژه خیرساز مرکز بهداشتی و درمانی شهر حسین آباد پیگیری می شود، افزود: تلاش براین است تا هرچه زودتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

وی با تاکید بر لزوم تدابیر اداره کل ورزش و جوانان استان برای حوزه ورزش حسین آباد و ایجاد تحولاتی در این حوزه گفت: زمین ورزشی شهرداری، بسکتبال، والیبال و اسکیت کلنگ زنی می شود که امیدوارم با اهتمام مسوولان به زودی به مرحله بهره برداری برسد.

استاندار کردستان از وضعیت مطلوب شاخص های توسعه بخش حسین آباد نسبت به میانگین استانی خبر داد و افزود: این امر بیانگر اهتمام ویژه دولت و همکاری و همدلی مردم است.

زارعی کوشا به اجرای طرح هادی در این بخش پرداخت و گفت 30 هزار مترمربع معابر روستایی بخش حسین آباد در قالب طرح هادی امسال اجرا خواهد شد و 2 هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی و آبرسانی به روستاهای این بخش اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: برای اتمام پروژه کریدور شمال غرب که بیشترین بخش آن مربوط به کردستان است 13 هزار میلیارد اعتبار لازم است که امسال بیش از 600 میلیارد تومان پروژه این کریدور در کردستان افتتاح می شود.

144 میلیارد تومان پروژه در حسین آباد بهره برداری می شود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "144 میلیارد تومان پروژه در حسین آباد بهره برداری می شود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "144 میلیارد تومان پروژه در حسین آباد بهره برداری می شود – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.