2 کشتی گیر ایران نقره ای شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

2 کشتی گیر ایران نقره ای شدند - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، مسابقات رده بندی و فینال 7 وزن نخست رقابت های کشتی آزاد رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و وارگا یانوس از عصر امروز در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.

در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عباس ابراهیم زاده در مبارزه نخست با نتیجه 10 بر صفر گیورگی زیلاگی از مجارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 7 بر 2 آستین گومز از مکزیک را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. ابراهیم زاده در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر از سد حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از آذربایجان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. ابراهیم زاده در این دیدار با نتیجه 12 بر 8 مغلوب کوتارو کایوکا از ژاپن شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عادل پناهیان در دور اول با نتیجه 11 بر صفر میهایل گیورگیف از بغارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شمس الدین فتایریا از الجزایر شد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 اسخربک گولایف از اسلواکی را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. پناهیان در این دیدار با نتیجه 6 بر 5 کشتی را به اوتاری باگوری از گرجستان واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

2 کشتی گیر ایران نقره ای شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 کشتی گیر ایران نقره ای شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 کشتی گیر ایران نقره ای شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.