3 برنز امیدهای بوکس ایران در قهرمانی آسیا

3 برنز امیدهای بوکس ایران در قهرمانی آسیا

تیم ملی امیدهای بوکس ایران با کسب سه مدال برنز، به کار خود در رقابت های قهرمانی آسیا پایان داد.

به گزارش زندگی نیوز، رقابت های بوکس قهرمانی جوانان و امیدهای آسیا در حالی به میزبانی قزاقستان ادامه دارد که ملی پوشان تیم امیدهای ایران، با کسب 3 مدال برنز به کار خود در این رقابت ها پایان دادند. این مسابقات با پیگیری مبارزات بخش جوانان تا هجدهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

طبق جدول مسابقات بخش امیدها، امروز(شنبه – 15 اردیبهشت 1403) مبارزات مرحله نیمه نهایی رده سنی امیدها برگزار شد.

به این ترتیب محمد محشری در وزن 75 کیلوگرم، سیدعلی سیدصدری در وزن 86 کیلوگرم و رضا خلیل زاده در وزن 92+ کیلوگرم، با قبول شکست مقابل حریفان از صعود به فینال بازمانده و با کسب مدال برنز به کار خود در این رقابت ها پایان دادند.

با این اوصاف تیم امیدهای بوکس ایران که با سرمربیگری علیرضا استکی، برای نخستین بار در مسابقات آسیایی این رده سنی شرکت کرده بود، با کسب سه مدال برنز به کار خود پایان داد. مسابقات قهرمانی آسیای قزاقستان، سومین دوره مسابقات این رده سنی در قاره کهن بود.

پیش از این نیز در بخش جوانان، امیر اسماعیلی به فینال سنگین وزن رسید و دوشنبه برای کسب مدال طلا مقابل شهزود پولوونوف از ازبکستان به روی رینگ می رود. 

امیررضا سلطانی و امیررضا ملک خطابی نیز دو بوکسور دیگر تیم جوانان ایران هستند که صاحب مدال برنز شده اند.

پایان خبر زندگی نیوز

3 برنز امیدهای بوکس ایران در قهرمانی آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 برنز امیدهای بوکس ایران در قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 برنز امیدهای بوکس ایران در قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.